Subscribe:

Friend Feed Butonu Nedir?Blogger Siteye Nasıl Eklenir?

Site ziyaretçilerinin sayısını arttırmanın bir yolu da farklı servisler ve blog siteniz arasında köprü kurmaktır. Bu yazımda size FriendFeed Butonunu sitenize nasıl ekleyeceğinizi anlatacağım.

Friend Feed Butonu NEDİR?NE İŞE YARAR?

Bu buton ile sitenize gelen ziyaretçilerinize, haberlerinizi FriendFeed’de paylaşma olanağı verirsiniz. Bu sayede Friend Feed aracılığı ile haberinizi paylaşan kişi sayesinde sitenizin haberini gören kişiler sizin sitenizi ziyaret edecektir. Böylece farklı bir kaynaktan sitenize trafik akışı anlamına gelmektedir.

Friend Feed BUTONU NASIL EKLENİR?

Öncelikle blogger hesabınıza girin….Yukarıdaki resimde görülen menüye gelin ve Widget Şablonlarını Genişlet seçeneğini aktif hale getirdikten sonra ctrl+f arama kısayolu yardımıyla "div class='post-footer" Aşağıda yer alan Friend Feed buton kodlarından seçmiş olduğunuz birini aramış olduğunuz "
" kodunun altına kopyalayıp yapıştırın. Ardından Değişiklikleri Kaydedin...
BUTON 1 KODU
"a expr:href='"http://friendfeed.com/?url=" + data:post.url + "&title=" + data:post.title' target="_blank">

BUTON 2 KODU:
(http://friendfeed.com/static/images/icons/internal.png) 0px 0px no-repeat; padding-left: 20px;" expr:href='"http://friendfeed.com/?url=" + data:post.url + "&title=" + data:post.title' target="_blank">Share on FriendFeed

Buton Kodlarını Buradan İndirebilirsiniz....


0 yorum:

Yorum Gönder